Karel IV podporuje VZS ČČK Praha 6

Nadpis trošku zavádějící, přece však s trochou pravdy. Muzikál pod širým nebem Noc na Karlštejně (http://www.divadlokarlstejn.cz/), prostřednictvím svých herců a producentem Janisem Sidovským, se rozhodli podporovat Vodní záchrannou službu ČČK Praha 6. „Uvědomujeme si, jak je činnost Vodní záchranné služby důležitá. Především v oblasti prevence. Je až neuvěřitelné, jak jsou dnes možná rizika při obyčejném koupání například v Berounce podceňovány“ říká Janis Sidovský, producent muzikálu. „Nikdy by mě nenapadlo, co všechno se může stát při koupání na přehradě, a přitom stačí tak málo, dávat opravdu pozor“ doplňuje Hanka Holišová, která v muzikálu Noc na Karlštejně hraje královnu Elišku.

Tato netradiční spolupráce přinese pro všechny příznivce muzikálu Noc Na Karlštejně užitečné informace o prevenci při koupání na bazénech, přehradách, ale i řekách. „Jsme rádi, že se herci z Noci na Karlštejně rozhodli podpořit naše aktivity. Prostřednictvím sociálních sítí budou sdílet všechny důležité rady a informace o naší činnosti“ zdůrazňuje místopředseda VZS ČČK Praha 6 Matěj Kůs.

Soubor se rozhodl, že se v době letní sezóny na Slapech vypraví podívat na základnu Vodní Záchranné služby. Chtějí vidět, jak vypadá takový den vodního záchranáře. O tom, kdy akce proběhne a kteří herci a herečky se nakonec přijdou podívat, vás budeme informovat v další tiskové zprávě.