Nový kroužek plavání pro děti a mládež

 

Plavání

Vodní záchranáři VZS ČČK Praha 6 se rozhodli pro příští rok otevřít kroužek výuky plaveckých technik a speciálních technik záchranného plavání. Chceme děti a mládež naučit různé záchranářské techniky a práci s pomůckami okolo vody a ve vodě. V neposlední řadě si v kroužku zlepší svou kondičku. Vedle plaveckých dovedností, během roku proběhne výuka první pomoci a obecné znalosti o bazénové i volné vodě.

Kroužek je určen pro děti a mládež od 12 do 18 let. Je dobré, abyste uměli jeden plavecký styl. Není potřeba být vytrénovaný plavec, to všechno se naučíte u nás.

První vstupní hodina se bude konat 5. a 12. prosince 2017 od 20:00 v prostorách České zemědělské univerzity v Praze 6 – Sportcentrum Suchdol – bazén. Na první hodině se všichni seznámíme, podíváme se, jak umíte plavat a řekneme si, co nás čeká.

POZOR! Samotný kroužek pak bude probíhat na bazéně ve Vršovicích SK Slávia – www.psslavia.cz. Vždy každý čtvrtek od 18:00 od nového roku.

Pro zapálené plavce nabízíme možnost vstoupit do našich řad vodních záchranářů a udělat si pak kvalifikaci Mladý záchranář.

Tento kroužek považujeme jako první možnost vstupu dětí a mládeže do spolku vodních záchranářů a účastnit se tak dalších akcí naší skupiny.

Samotný kroužek probíhá od ledna 2018 a končí v červnu 2018. Cena je 5 000,-Kč.

Těšíme se právě na Tebe!