Technika

Člun Sportis 300

Člun Sportis je osazený 2x velice výkonným čtyřtaktním motorem Honda 150 HP. Nádrž o objemu 250 litrů zabezpečí plné nasazení, bez nutnosti tankování i v případě několika zásahů v řadě. Člun je vybaven veškerými prostředky pro rozšířenou první pomoc. resuscitaci a speciálními stabilizačními pomůckami pro případy poranění páteře ve vodě i na souši. Umožňuje bezpečný transport zajišťěného ležícího pacienta. Dále je vybaven sonarem pro vyhledávání osob a předmětů pod vodou a radarem pro plavbu v noci a za silného deště. Tento člun je jedním z nejrychlejších na Slapské přehradě.

 

 

Člun pracovní hliníkový prám MS Boat 150

Člun je osazen čtyřtaktním motorem Honda o síle  je 150HP. Tento člun má sklopnou příď proto se skvěle hodí na technické zásahy a na práci, při které je vyžadována blízkost vodní hladiny. Dále je loď vybavena sonarem pro vyhledávání předmětů a osob pod vodní hladinou.

Vodní skútr Sea Doo

Vodní skútr je určen pro rychlou přepravu záchranáře přímo do místa události a to rychlostí až 90km/h. Jeho skvělé manévrovací schopnosti se hodí pro přiblížení se k tonoucímu, nebo k převrácené plachetnici.