Technika

Člun ZODIAC PRO 15 MAN

Člun Zodiac Pro 15 Man je osazený velice výkonným 4taktním motorem Yamaha 150 HP. Nádrž o objemu 200 litrů zabezpečí plné nasazení, bez nutnosti tankování i v případě několika zásahů v řadě. Člun je vybaven veškerými prostředky pro rozšířenou první pomoc. resuscitaci a speciálními stabilizačními pomůckami pro případy poranění páteře ve vodě i na souši. Umožňuje bezpečný transport zajišťěného ležícího pacienta.

Technické parametry:

Laminátový člun s nasouvacími borty, s V profilem dna a horní pochozí palubou

Délka: 6,7 m

Šířka: 2,2 m

Výška zrcadla: 0,65 m

Výkon motoru: 150 HP

Typ motoru: 4 taktní

Maximální zatížení: 15 osob včetně obsluhy

Maximální rychlost: 85 km/h

 

 

 

Člun BRIG 450S

Člun vyrábí stejnojmenná firma na Ukrajině. Jedná se o model Brig 450S červené barvy, z řady Falcon Riders. Osazen je 50HP motorem Tohatsu s integrovaným trimem (vyrovnávání výšky náklonu lodního šroubu). Tento člun spolehlivě dopraví 2-3 člennou posádku ve slušném dojezdovém čase na kratší vzdálenost. Palubní deska je velmi jednoduchá a nabízí otáčkoměr a nastavení trimu.

Zásahové vozidlo Nissan Terrano II

Nissan Terrano 2 je terénní vozidlo s náhonem všech čtyř kol. Vozidlo je používané na práci v těžko přístupném terénu, náplavkách a březích okolo vody. Je určeno pro technickou a záchrannou činnost u vody a jejím okolí. Pro zásahy při živelných pohromách a podobných mimořádných situacích. Dále pro přepravu člunů a dalšího vybavení.